Türkiye’de Yeni Bir Evcil Havan Dönemi

From scoot.net

Jump to: navigation, search

Evcil hayvanlar genelde kedi ve köpekler ile sınırlı olarak bilinir. Ancak kemirgenler ailesinden gelen ancak kemirme huyu olmayan guinea pig de oldukça sevimli ve insancıl bir hayvandır. Diğer adı kobay olarak bilinen bu fare türü son zamanlarda Avrupa’da sıklıkla beslenen ve çocukların büyük ilgi gösterdiği bir evcil hayvan türü olarak dikkat çekiyor.

Evinizde bir kobay bulunsun istiyorsanız
Evde hayvan beslemek ve bir canlı ile zaman geçirmek sizin de hoşunuza gidiyorsa sitemiz aracılığı ile iletişim kurabileceğiniz editörlerimiz size son zamanların en popüler evcil hayvan seçeneklerini listeleyecektir. Bu kapsamda popülerlik kazanan yeni bir tür olan kobay ise oldukça dikkat çekici bir hal aldı. Kemirgenler ailesinden gelen ancak kemirme huyu olmayan guinea pig (Diğer adıyla kobay) ise oldukça sevimli ve insancıl bir hayvandır. Evinizde bulundurmak istediğiniz kobay türü farelere sitemiz aracılığı ile ulaşabilir ve online sipariş verebilirsiniz.

Bizimle hemen iletişim kurun
İnternet üzerinden hizmet sunan sitemizde en hızlı yollar ile ulaştırılan kobay siparişleriniz için sekmeleri kullanarak istediğiniz türü belirlemeniz gerekmektedir. İnsan dostu ve zararsız olan bu tür kemirgenler ailesinden geldiği için hamster ile sık sık karıştırılır. Ancak guinea pig türünün hamster ile bir ilgisi yoktur. Geniş kapsamlı bilgi almak ve sipariş vermek için bizimle iletişim kurun.

Personal tools